Bieganie z wózkiem okiem sprzedawcy

Wspaniały przykład spędzania czasu w majowy sobotni poranek zaprezentowali pracownicy sklepu dziecięcego Bociek. Otóż nieopodal siedziby firmy, w Parku Hutniczym w Zabrzu, został zorganizowany bieg z wózkiem. Celem wydarzenia było połączenie wartości edukacyjno-integracyjnych. Dla pracowników, którzy mieli okazję przetestować wózki do biegania, była to okazja do nabycia dodatkowego doświadczenia.

Przedmiotem testów w tym wydarzeniu były wózki: Bugaboo Runner, X-Lander X Runn, Thule Urban Glide, Bob Revolution Pro, Mountain Buggy Terrain, Baby Jogger Summit X3.

wozki-biegowe-testy-21.05.2016

Wózki biegowe, które uczestniczyły w teście, na pierwszym planie model X-Lander

Baby Jogger Summit X3 podczas biegu

Baby Jogger Summit X3 podczas biegu

bob-revolution-pro-podczas-biegu

Bob Revolution Pro podczas biegu

Zadaniem pracowników było przebiegnięcie po wyznaczonej trasie (pętla, ok. 1500 metrów) każdym wózkiem i omówieniu swoich wrażeń z biegu. Dla lepszego zorientowania bieg był przeprowadzany także z obciążeniem.

Oprócz mnóstwa zabawy i śmiechu, event pracownikom dał sporo do myślenia i dodatkowych doświadczeń. Pracownicy sklepu Bociek pokazali, w jaki sposób można spędzać ze sobą czas w pracy,  przy okazji właściciele firmy zaprezentowali innowacyjny sposób dokształcania sprzedawców w zakresie wózków.

Opinie przekazane świeżo po zakończeniu biegu nasuwają kilka podstawowych wniosków: każdy wózek biegowy jest inny, nie ma uniwersalnego wózka, który by dopasował się do profilu wszystkich biegaczy, każdy wózek ma swoją mocno osadzoną specyfikę i dopasowany jest do konkretnej osoby, przed zakupem najlepiej jest przetestować możliwie jak największą ilość wózków, wtedy decyzja będzie świadoma, a zakup w stu procentach trafny.

Testuj wózki biegowe razem z 3koła.pl. Jeśli masz możliwość, przyjedź do nas i przebiegnij się którymś z wózków po trasie Parku Hutniczego w Zabrzu. Adres naszej firmy znajdziesz na każdej podstronie w dole strony lub w dziale „Kontakt”. Serdecznie zapraszamy!

 

Podsumowanie
Wydarzenie
Bieganie z wózkiem okiem sprzedawcy
Miejscowość
3Koła, Park Hutniczy,Zabrze,Śląsk-41-800
Data rozpoczęcia
2016-07-05.
Data zakończenia
2016-07-05.