+48 788 788 333
[email protected]
Mikulczycka 1
41-800 Zabrze

Forum

Witamy rodziców-sportowców na naszej stronie! Poniżej chronologiczna kolejność artykułów opublikowanych na 3kola.pl. Wszystkie wydarzenia ze świata wózków dziecięcych, recenzje oraz wskazówki dotyczące wózków sportowych. Życzymy przyjemnej lektury.

Porównanie modeli przyczepek rowerowych Thule Chariot z kolekcji 2017

Thule przyczepki multisportowe, wyróżniające się na tle konkurencyjnych przyczepek ofertą zestawów umożliwiających adaptację przyczepki do czterech różnych aktywności. Najlepsze rozwiązanie dla sportowych rodzin, które w stu procentach zoptymalizują potencjał zestawu Thule przez pełny sezon sportowy wiosną, latem, jesienią oraz zimą. Tej wysokiej jakości przyczepy rowerowe zostały zaprojektowane tak, aby móc...Read More »


Targi dziecięce Kolonia 2016 i nowości na przyszły rok

Targi dziecięce w Kolonii już jakiś czas za nami. Odbyły się tradycyjnie w zachodnich Niemczech, w mieście Kolonia, we wrześniu 2016. Był na nich przedstawiciel 3koła.pl – i właśnie jego obserwacje związane z nowościami na rok 2017 w branży wózków do biegania, będą przedmiotem tego wpisu. Wszystko co ciekawe zostało...Read More »


Wskazówki dla rodziców biegających z wózkiem

Pierwsza rada dla rodziców uprawiających sport – biegaj bez wózka gdy tylko masz na to możliwość. W szybszym czasie przebiegniesz wyznaczoną trasę i nie będziesz musiał się martwić o bezpieczeństwo i komfort swojego dziecka.

Jednak każdy rodzic wie, że nie zawsze jest do możliwe. Dlatego przedstawiamy kilka wskazówek, które podpowiedzą jak...Read More »


Poradnik rodzica-biegacza, rady dotyczące wyboru wózka biegowego

Co sprawia że mamy do czynienia z dobrym wózkiem do biegania ? Kiedyś normą było używanie do joggingu 4 – kołowych wózków. (W Stanach Zjednoczonych i innych krajach, gdzie moda na bieganie z wózkiem przyszła znacznie wcześniej niż w Polsce). Trening biegowy z wózkiem musiał być starannie zaplanowany, trasa biegu...Read More »


Bieganie z wózkiem okiem sprzedawcy

Wspaniały przykład spędzania czasu w majowy sobotni poranek zaprezentowali pracownicy sklepu dziecięcego Bociek. Otóż nieopodal siedziby firmy, w Parku Hutniczym w Zabrzu, został zorganizowany bieg z wózkiem. Celem wydarzenia było połączenie wartości edukacyjno-integracyjnych. Dla pracowników, którzy mieli okazję przetestować wózki do biegania, była to okazja do nabycia dodatkowego doświadczenia.

Przedmiotem testów...Read More »


kidRunner - wizja przyszłości dla aktywnych rodziców.

kidRunner to projekt, który zakłada wypuszczenie na rynek pierwszego wysokiej jakości ultra lekkiego wózka do biegania zbudowanego z Karbonu i Aluminium. Zadaniem tego ambitnego projektu jest zaproponowanie klientowi takiego produktu, który dostarczy rodzicowi maksymalnej radości z biegania. Na razie wózek kidRunner jest w trakcie testowania i – kto wie –...Read More »


Nad czym pracujemy?

Serdecznie witamy na naszej stronie! Jesteśmy w trakcie przygotowania naszego pierwszego materiału na bloga. Nasz nadchodzący wpis będzie dotyczył wyników testu wózka biegowego Mountain Buggy Terrain. To będzie obowiązkowa lektura dla “zabieganych” rodziców!

...Read More »

Serdecznie witamy!

Serdecznie witamy! Jeśli jesteście szczęśliwymi rodzicami oraz interesujecie się zdrowym i sportowym trybem życia, to znajdujecie się we właściwym miejscu – w Śląskim Centrum Wózków Biegowych 3Koła. Sprzedajemy i wypożyczamy wózki dzięki którym rodzic jest w stanie połączyć swoją pasję do uprawiania sportu z wychowywaniem dziecka.

W imieniu wszystkich pracowników 3Koła...Read More »